Każdy problem jest ważny, każdy człowiek który ma problem, może potrzebować wsparcia i pomocy. My nie ważymy, nie mierzymy problemów. My pomagamy Wam się z nimi zmierzyć.

W czym pomagamy?

 • Depresja

  Depresja

  Depresja to choroba. Na szczęście taka którą można leczyć. Psychoterapia i farmakoterapia to najlepsza droga ku zdrowieniu.

 • Depresja poporodowa

  Depresja poporodowa

  Depresja poporodowa to najczęstsze zaburzenie psychiczne występujące po porodzie. Jeśli rozpoznajesz u siebie niepokojące objawy sięgnij po pomoc. NIe musisz być z tym sama.

 • Poronienie

  Poronienie

  Poronienie to jedna z najczęstszych komplikacji ciążowych. Statystycznie spotyka co 3 kobietę. Jest też tematem tabu. W naszym Ośrodku możesz otwarcie porozmawiać o tym co Cię spotkało.

 • Mediacje rodzinne

  Mediacje rodzinne

  Mediacja to forma rozwiązywania kwestii spornych pomiędzy małżonkami w sytuacji rozstania czy rozwodu. Nie oznaczają jednak pogodzenia stron, ale dają szanse na osiągnięcie porozumienia i wypracowanie rozwiązań, które wcześniej wydawały się niemożliwe do osiągnięcia.

 • Rozwód

  Rozwód

  Rozwód to coraz częstsza sytuacja dotykająca pary w naszym społeczeństwie. Niesie za sobą wiele konsekwencji, także związanych ze stanem emocjonalnym rozstającej się pary. Wskazane może się wtedy okazać wsparcie psychoterapeutyczne.

 • Porozumienie w rozstaniu

  Porozumienie w rozstaniu

  Rozstanie, dla każdego oznacza co innego. W rodzinie niesie za sobą wiele konsekwencji dotykających wszystkich członków rodziny. Niezależnie od przyczyn rozstania, kończy ono jakiś rozdział w życiu, i aby móc pójść dalej, konieczne bywa zastanowienie się jak to zrobić i zorganizować dalej, szczególnie dla tych osób, które o tym rozstaniu nie decydowały. Program Porozumienie w…

 • Terapia traumy – Metoda EMDR

  Terapia traumy – Metoda EMDR

  „Jestem przekonany, że człowiek cierpi z powodu swoich wspomnień” Sigmunt Freud Przedmiotem terapii EMDR są wspomnienia wydarzeń lub doświadczeń traumatycznych, które przyczyniły się do rozwinięcia patologii lub dystresu u pacjenta. Informacje powiązane z traumatycznym lub stresującym doświadczeniem nie zawsze są w pełni przetworzone przez nasz umysł. Wyjściowe wrażenia, emocje i zniekształcone myśli będą przechowywane w…