Ewelina Mazańska (Popławska)

W Ośrodku MaterPater prowadzi psychoterapię indywidualną dla dzieci i młodzieży, a także konsultacje wychowawcze dla rodziców. Przyjmuje w gabinecie przy ul. Redutowej 52/3.

Jestem psychologiem i psychoterapeutą dzieci i młodzieży oraz terapeutą wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

Pracuję z dziećmi i młodzieżą do 19. roku życia. Specjalizuję się w pracy z dziećmi i nastolatkami z trudnościami emocjonalnymi, w zachowaniu,  problemami szkolnymi, rodzinnymi czy w relacjach rówieśniczych, doświadczającymi trudności w związku z wydarzeniami życiowymi lub będącymi w trakcie leczenia psychiatrycznego.

Prowadzę też konsultacje wychowawcze dla rodziców.

Pracuję w oparciu o myślenie psychodynamiczne i systemowe. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku “Wczesna interwencja i wspomaganie rozwoju dziecka od 0 do 6 roku życia” w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyłam ponadto 100-godzinne szkolenie „Terapia poznawczo-behawioralna dzieci i młodzieży” w Centrum CBT oraz szkolenie „Metoda Kids’ Skills – Dam Radę!” w Laboratorium Edukacji i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. W trakcie ostatnich lat uczestniczyłam w licznych szkoleniach i kursach  związanych z rozwojem dziecka i metodami pracy terapeutycznej (m. in. w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, Fundacji Synapsis, Poradni MÓWIĘ, Fundacji NAGLE SAMI).

Szkolenie terapeutyczne odbyłam w Szkole Psychoterapii Dzieci i Młodzieży w Warszawie, współorganizowanej przez Ośrodek ReGeneRacja oraz Laboratorium Psychoedukacji. 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w przedszkolach, szkole i poradni psychologiczno-pedagogicznej. Pracowałam również w Oddziale Dziennym Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii. Mam doświadczenie pracy terapeutycznej w ramach wczesnego wspomagania rozwoju z dziećmi z zaburzonym rozwojem, głównie ze spektrum autyzmu. Prowadziłam warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców małych dzieci. 


Nr telefonu, pod którym umówisz konsultację:

W Ośrodku MaterPater prowadzi psychoterapię indywidualną dla dzieci i młodzieży, a także konsultacje wychowawcze dla rodziców. Przyjmuje w gabinecie przy ul. Redutowej 52/3.

Ewelina Popławska (portret)

Ewelina Mazańska (Popławska)