Anna M. Wiśniewska

W Ośrodku MaterPater prowadzi psychoterapię dla dorosłych, młodzieży od 16 r.ż. oraz par. Przyjmuje w gabinecie przy ul. Redutowej 52/3.

Jestem psycholożką i certyfikowaną psychoterapeutką Gestalt.

Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego i w Szkole Głównej Handlowej. Jest absolwentką 4-letniej całościowej Szkoły Psychoterapeutów w Instytucie Gestalt w Krakowie, który posiada akredytację Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Gestalt (EAGT). Regularnie korzystam z superwizji. W pracy kieruję się Kodeksem Etyki Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt. Swoją wiedzę i umiejętności poszerzam na międzynarodowych konferencjach i warsztatach.

Ukończyłma również studia podyplomowe „Uważność i współczucie – fundamenty, badania i psychoterapia” w SWPS, a następnie kurs nauczycielski MBCT organizowany przez Fundację Rozwoju Mindfulness akredytowany przez Oxford Mindfullness Centre przy Wydziale Psychiatrii Uniwersytetu w Oxfordzie. MBCT to program terapii poznawczej opartej na uważności zapobiegający nawrotom depresji i stanów lękowych.

Komu pomagam?

Pracuję z osobami dorosłymi, parami i nastolatkami od 16 roku życia.

“Proces psychoterapii jest dla mnie podróżą, podczas której towarzyszę moim klientom i klientkom w odkrywaniu siebie, swoich potrzeb i zasobów, aby mogli sięgnąć po sprawczość i zaufać swojemu wewnętrznemu kompasowi. W swojej pracy dużą wagę przykładam do świadomego doświadczania tego, co dzieje się „tu i teraz”: w myślach, w emocjach i w ciele, a także w relacji terapeutycznej.”

Zapraszam osoby, które przeżywają trudny okres w życiu, doświadczają samotności, trudności w relacjach, cierpią z powodu żałoby, obniżonego nastroju, lęku, zagubienia, ciągłego stresu czy dolegliwości psychosomatycznych, a także kobiety w ciąży i po porodzie.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. współpracując z Centrum Medycznym Żelazna sp. z o.o. na oddziale Patologii Ciąży, Położnictwa oraz na oddziale Ginekologii, a także w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie (Tworki). Wcześniej, 12 lat pracowałam w bankowości.


Nr telefonu, pod którym umówisz konsultację:

W Ośrodku MaterPater prowadzi psychoterapię dla dorosłych, młodzieży od 16 r.ż. oraz par. Przyjmuje w gabinecie przy ul. Redutowej 52/3.

Anna M.⁠Wiśniewska (portret)

Anna M. Wiśniewska