logo materpater top

Ośrodek Terapeutyczno−Edukacyjny

MaterPater

powstał z myślą o rodzinach i dla rodzin.

Jesteśmy zespołem psychologów, psychoterapeutów, których połączyła chęć pomocy rodzinie w różnych momentach jej życia. Na początku, gdy rodzina się tworzy, gdy rodzą się dzieci, gdy dzieci dorastają i trzeba uczyć się żyć bez nich, a także gdy wyprowadzają się z domu, tworzą swoje rodziny, itd. W każdy z tych momentów może być wpisany kryzys, zupełnie naturalny i rozwojowy, ale mogą pojawić się także momenty nieprzewidziane i zaskakujące, tj. strata dziecka, choroba dziecka, rozstanie z partnerem, rozwód, choroba partnera itd.. Nie każdemu udaje się przez nie przejść samemu. Profesjonalna pomoc, wsparcie a także psychoterapia to sposoby, które mogą pomóc w poradzeniu sobie z trudnościami.

Chcielibyśmy, aby każdy z członków rodziny
mógł otrzymać w naszym ośrodku pomoc,
której potrzebuje.

Ofertę swą kierujemy zarówno do rodziców, dzieci a także innych członków rodziny poszukujących wsparcia i odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

W naszej pracy opieramy się na systemowym,psychodynamicznym i psychoanalitycznym myśleniu terapeutycznym.

Staramy się indywidualnie podejść do każdego problemu, zgodnie ze standardami pracy psychoterapeutycznej.

Prowadzimy spotkania w języku polskim i angielskim.

Pracujemy także w soboty.

W celu umówienia się na pierwsze spotkanie prosimy o telefon do Ośrodka lub bezpośrenio do wybranego psychoterapeuty. Zapraszamy do zapoznania się z wizytówkami naszych psychoterapeutów, które mogą być pomocne w dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby.


Kontakt do Ośrodka: +48 605 487 867