logo materpater top

„Rodziny są różne, w rodzinach różnie też bywa”.

„W rodzinie tkwi prawdziwa siła każdego. To w niej wszystko się zaczyna, to w niej tkwią korzenie, z których czerpiemy siłę na całe życie”.

Ośrodek MaterPater

powstał z myślą o rodzinach i dla rodzin...

agnieszka rzepecka

Agnieszka
Laus-Rzepecka

Psycholożka, psychoteraputka, trenerka. Prowadzę psychoterapię indywidualną, terapię pary i terapię rodzinną. Jestem realizatorem i autorką warsztatów psychoedukacyjne dla rodziców i profesjonalistów (nauczycieli, pedagogów, personelu medycznego).

W MaterPater pracuję z osobami dorosłymi prowadząc psychoterapię indywidualną, terapię par oraz rodzin. Moje wsparcie jest najcenniejsze dla osób doświadczających kryzysu emocjonalnego, kryzysu związanego z obecną sytuacją życiową (m.in. rozwód, rozstanie, żałobę, chorobę), dla par przeżywających trudności i konflikty w związku, dla rodziców doświadczających niepokoju związanego z wychowaniem dziecka. Prowadzę konsultacje dla rodziców będących w sytuacji kryzysowej wynikającej z rozwodu, choroby onkologicznej, którzy chcą przygotować się do rozmowy z dziećmi na temat trudnych zmian w rodzinie.

Jestem absolwentką Psychologii na Uniwersytecie Śląskim (specjalizacja kliniczna), Co-Active Coaching Akademy prowadzonej przez The Coaches Training Institute oraz Studium Terapii Rodzin przy Stowarzyszeniu OPTA w Warszawie. Jestem certyfikowanym realizatorem programu Szkoły dla Rodziców i Wychowawców. Swoją pracę zawodową rozpoczęłam w środowisku biznesowym prowadząc programy rozwojowe dla różnych grup zawodowych. To doświadczenie ma nadal ogromy wpływ na moje podejście do pracy. Na przestrzeni ostatnich lat odbyłam szkolenia zawodowe i staże pogłębiające moje doświadczenie psychoterapeutyczne m.in. w Szpitalu Psychiatrycznym na Woli i Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Józefowie i Warszawie oraz Stowarzyszeniu OPTA. Swoją pracę psychoterapeutyczną omawiam z doświadczonym superwizorem rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Pracuję zawodowo od ponad 20 lat a współczesną wiedzę psychologiczną łączę z osobistymi doświadczeniami.


Kontakt do mnie to: 601 826 907